David Matej Vnuk državni je prvak iz astronomije i astrofizike!
Naš maturant, učenik 4. f razreda, David Matej Vnuk, na državnom je natjecanju iz astronomije i astrofizike najbolje napisanim ispitom i najbolje ocijenjenim radom "Utjecaj Sunčevog vjetra na kozmičko zračenje" postao državni prvak!
David i mentor prof. Krpan

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 16.05.2021.

Nakon osvojene bronce i srebra na državnim natjecanjima i olimpijskog srebra na svjetskom natjecanju, upotpunio je svoju kolekciju zlatnom medaljom na ovogodišnjem državnom natjecanju. Natjecanje se održavalo od 12. do 14. svibnja 2021. u prostorijama Gimnazije zbog Covid-19 pandemije. ČESTITAMO Davidu Mateju i mentoru Josipu Krpanu i želimo im puno sreće i uspjeha u daljnjem radu! Na fotografijama s mentorom prof. Krpanom i razrednicom prof. Toldi, te ravnateljicom Ivanom Biljan.