Dodjela nagrada grada Vinkovaca za posebna učenička postignuća
U Velikoj vijećnici Grada Vinkovaca održana je dodjela nagrada za posebna postignuća učenika osnovnih i srednjih škola na državnim i međunarodnim natjecanjima, susretima i smotrama.

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 02.07.2021.

Ove su se godine dijelile nagrade i za prošlu godinu jer se dodjela zbog koronavirusa nije održala, a ukupno je uručeno 108 nagrada. Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, kao i svake godine, ima najveći broj izvrsnih učenika koji su prepoznati u našem društvu i koji imaju značajnu ulogu u izgradnji budućnosti grada. Od ukupno 76 nagrada za srednje škole, najviše ih je otišlo u ruke gimnazijalcima, njih čak 30. Čestitamo učenicima i mentorima!

 Marija Tikvić, prof.

Učenici i njihovi mentori koji su u šk. god. 2020./2021. sudjelovali na državnim natjecanjima