LITERARNA GRUPA ORION uz Svjetski dan poezije, Goranovo proljeće i Međunarodni dan darovitih učenika – VIDEOČITANJE
Kako ove godine nismo u mogućnosti u našem potkrovlju obilježiti Svjetski dan poezije, Goranovo proljeće i Dan darovitih učenika, obilježili smo ga virtualno 🙂

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 21.03.2021.

Naših je jedanaest Orionovki – Tena Faletar 1.f, Nika Biljan 1.b, Dora Huber 1.g, Terezija Matković 1.f, Klara Šimić 4.e, Dora Jelinić 4.e, Nina Grgetić 4.a, Andrea Voloder 4.d, Kali Živković 4.b, Lorena Mustapić-Jogun 4.c i Katarina Mirković 4.b – snimilo svoj video, a onda smo ih povezali u cjelinu, u kratko videočitanje, i želimo vam svima sretan Svjetski dan poezije i Goranovo proljeće i Međunarodni dan darovitih učenika.

Voditeljica literarne grupe Nikolina Maletić, uz tehničku podršku Jakova M.