Večer matematike 2021. – izvještaj
Ovogodišnja Večer matematike se održavala i uživo i virtualno tijekom cijelog 2.prosinca 2021. Učenici su svoje radove izlagali na satu kod predmetnog profesora, kao i na Facebook stranici škole. Učenici su se vrlo lako snašli u ovoj situaciji te su radili virtualne plakate, kvizove i slično s QR kodovima pomoću kojih se pristupa kvizovima koje su samostalno napravili.

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 06.12.2021.

Mnoštvo učenika se uključilo u Večer matematike te su neki učenici čak i napravili matematičke virtualne igre. Zabavu su nam omogućili učenici: M. Andabak, P. Olij, D. Videković, M. Periškić, A. Grgas, M. Grbavac, P. Knez, K. Čačić, A. Winkler, K.Papić, A. Galović,A. Rogoznica,L. Vidaković, 2.e, A. Lamešić, I. Tadić, A. Suhorski, K. Grgić, 2.d, T. Šumanovac, L. Koštić, S. Đaković, V. Kostančar, S. Jemrić, A. Žgela, P. Dekanić, F. Živić, 1.e, K. Groš, 3.e uz pomoć svojih profesora S. Lukač, I. Lukanović, D. Toldi, S. Rimac i M. Lončar.

Mirela Lončar, prof.