Županijski LiDraNo 2021.
Ove smo godine, čitavom kontekstu u kojemu živimo unatoč, sudjelovali i na literarnoj i na dramsko-scenskoj smotri. Na dramskom LiDraNu u Vukovaru školu su predstavljale dvije učenice: Ivana Terzić i Adela Matošević iz 1.f.

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 20.03.2021.

Ivana je izvela monolog iz drame Slučajni čovjek Yasmine Reze, a Adela iz romana Susjed, Marine Vujčić. Državni izbornik, redatelj Mario Kovač, u ime Povjerenstva pohvalio je i rad i nastup i odabir tekstova i naglasio kako bi sljedeće godine volio Ivanu i Adelu vidjeti u nekoj zajedničkoj igri na pozornici. Učenice je pripremala prof. Nikolina Maletić. A dodatna je pomoć i podrška bila i naša bivša učenica Anamarija Mrkonjić!
Na literarnom dijelu smotre predstavljale su nas također učenice prvih razreda, Nika Biljan iz 1.b i Tena Faletar iz 1.f. Nika pjesmom Poziv, a Tena pjesmom Psst! Ove zanimljive pjesme uskoro ćete i čuti! Mentorica je također Nikolina Maletić.
Imamo odličnu ekipu, talentiranu i vrijednu, i želimo im puno uspjeha u daljnjem radu!