Božićna čestitka 2021.
Naši su se učenici potrudili obilježiti kraj godine pjesmom i recitacijom te podsjetiti na božićni duh, zajedništvo i toplinu koja nas oduvijek spaja. Sretan Božić i novu godinu žele vam učenici, djelatnici i ravnateljica Gimnazije, Ivana Biljan, prof.

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 23.12.2021.

Pjevaju: Dominik Šebalj, 3. d, Sonja Jurić, 3. g, Tereza Turić, 3. g Sviraju: Dominik Šebalj, 3. d (akustična gitara), Lana Gale, 3. g (električna gitara), Mia Ivić, 3. g (violina) Prateći vokali: Josipa Granić, Ana Cener, Lana Hrgović, Petra Pešut (3. d) Recitiraju: Antea Brletić (3. d), Daniel Cikač (3. g), Maria Jelinić (4. g), Arijana Petrina (4. g), Anetta Rajković (3. d), Ivana Rozić (4. g) Snimala: Lea Puharić (3. d) Video uredila: Antea Brletić (3. d)Učenike pripremala: Marija Tikvić, prof. Dekoracija prostora: likovna grupa MAR i Mihaela Gelemanović Pracaić, prof.