Državno natjecanje iz matematike
Državno natjecanje iz matematike održano je 24. travnja – 26.travnja 2023. u Poreču. Natjecanja iz matematike se provode u dvije varijante; varijanta A je za učenike prirodoslovno-matematičkog smjera, dok je varijanta B za učenike ostalih srednjih škola. Učenik Vedran Ivanković, 4.e se natjecao u varijanti A te ostvario odlično 10. mjesto. Zadaci na državnom natjecanju su iznimno zahtjevni te stoga Vedran zaslužuje velike pohvale.

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 01.05.2023.

Vedran je bio upućen i na državno natjecanje iz kemije tako da je odmah nakon natjecanja iz matematike iz Poreča krenuo u Pulu gdje se održavalo državno natjecanje iz kemije te stoga nije mogao uživati u Poreču.
Ponosna sam na Vedrana i na sve njegove iznimne uspjehe u ove četiri godine te sam sigurna da će sa svojim sposobnostima ostvariti velike uspjehe u daljnjem životu. Hvala Vedrane što si ušao u našu školu te ju proslavio svojim uspjesima. Hvala na tome što sam imala čast bit tvoja razrednica.

Mirela Lončar, prof.