LiDraNO – državna smotra
I ove godine ponosni smo na uspjehe učenika naše Škole u mnogim predmetima i područjima, a jedno od njih je LiDraNo. Državna smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2022. za učenike srednjih škola održala se u Vodicama od 27. do 29. travnja 2022. godine.

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 02.05.2022.

Na smotri je sudjelovala naša učenica Antea Brletić (3. d razred) s mentoricom prof. Marijom Tikvić, a pred brojnom publikom izvela je monolog iz djela Šalica kave Ivana Cankara. Od stručnog je ocjenjivačkog suda dobila pozitivan osvrt i pohvale na račun svoje izvedbe. Dojmovi su bili izvrsni, a druženje i razmjena iskustava s učenicima iz drugih županija neprocjenjivi. Također, učenici su imali priliku upoznati i mnoge poznate osobe: Sašu Dracha, Maju Zrnčić, Barbaru Rocco, Hrvoja Kovačevića i mnoge druge. Oni su im svojim komentarima i savjetima uvelike pomogli u daljnjem radu. Veselimo se novim glumačkim pothvatima!