Mladi u politici
Učenici naše škole dobili su novi predmet politika i gospodarstvo u kojemu je motivacija dio na kojemu treba puno raditi, stoga smo ove godine imali pomoć bivšega gimnazijalca, a sada studenta politologije, Jakova Zucića.

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 15.09.2023.

Nakon prvotno provjerenog interesa za ovo područje, objasnio je važnost predmeta na svim razinama, naglasio kako je iduća godina izrazito važna jer punoljetnost otvara priliku za prvo  glasanje, prvo participiranje. Također, upoznao ih je sa svojim fakultetom- politologijom, naglasio kako je svijest o politici važna svugdje, neovisno o fakultetu koji se pohađa, raspravljalo se o mogućnosti zapošljavanja…

Ovom prilikom pozivamo naše gimnazijalce i drugih fakulteta da nam se pridruže u školi na satima jer informacije iz prve ruke uvijek puno znače, a možda presude kod izbora fakulteta.

Josipa Schweizer Matić, prof.