Naša učenica Ema Pavlović pobjednica Kupa Hrvatske u bacanju kladiva
Izvrsne vijesti stižu nam iz Zagreba gdje se održava kadetski Kup Hrvatske u atletici, a ujedno i izborno natjecanje za reprezentaciju Hrvatske dotičnog uzrasta. Glasnik dobrih vijesti je Josip Krpan, trener AK Cibalia Vinkovci i nastavnik fizike u našoj gimnaziji: – S ponosom javljam da je naša članica Ema Pavlović osvojila Kup Hrvatske u bacanju kladiva s rezultatom od 40,30 metara!

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 17.09.2023.

Ema je ujedno stekla i status državne reprezentativke, a pod hrvatskim stijegom sljedećeg će vikenda nastupiti na peteromeču u slovačkoj Trnavi gdje će uz domaćina i Hrvatsku nastupiti još reprezentativci Češke, Mađarske i Slovenije.

Članak preuzet s: https://vinkulja.hr/ema-pavlovic-pobjednica-kupa-hrvatske-lana-sabados-neizbruseni-dijamant/