Početak nastavne godine u Gimnaziji Matije Antuna Reljkovića
Nastava počinje 5. rujna 2022. i ostvarivat će se u Školi. Tijekom prvoga tjedna nastave u prvoj smjeni su učenici 3. i 4. razreda, dok su u drugoj smjeni učenici 1. i 2.razreda. Prvoga dana svi učenici od 2. do 4. razreda po dolasku u Školu odmah odlaze u svoju učionicu prema rasporedu u tablici. Učenike 1. razreda na glavnom ulazu ispred Gimnazije dočekuje razrednik/razrednica i vodi ih do učionice u kojoj će se za taj razredni odjel održavati nastava. Prvoga nastavnog dana učenici imaju tri sata nastave – dva sata razrednika i jedan sat nastavnog predmeta kojeg im predaje razrednica/razrednik. Sve ostale važne obavijesti (satnica, raspored po kabinetima) pročitajte klikom na vijest.

Objavio: Ivan Švaganović

Datum objave: 01.09.2022.

Dolazak učenika prvoga nastavnog dana:

  • 8.00 sati za učenike 1. razreda
  • 8.15 sati za učenike 2. razreda
  • 11.00 za učenike 3. razreda
  • 11.15 sati za učenike 4. razreda

Prva dva tjedna svaki razredni odjel će imati nastavu u jednoj učionici uz mogućnost korištenja kabineta kada to zahtjeva nastavni proces informatike, fizike, glazbene umjetnosti te u najboljem interesu učenika.

Raspored razrednih odjela po učionicama:

Raspored razrednih odjela po učionicama:

Želim svim učenicima, nastavnicima i roditeljima sretnu i uspješnu novu školsku godinu.

                                                                                                          Ravnateljica

                                                                                                      Ivana Biljan, prof.